Vector Electronics W16-31-21B Bulk sales (1 piece or more)
4.8 803 ratings
W16-31-21B main image
Model Number
W16-31-21B
Manufacturer
Vector Electronics
Datasheet
W16-31-21B PDF
Description
CASE ALUM UNPAINTED 3.1"LX1.6"W
Preorder
Products need to verify price and stock, please send inquiry or contact sales
Email: sales@lzchips.com
Product Details
Manufacturer
Vector Electronics
Series
Packaging
Bulk
Product Status
Active
Container Type
Case
Size / Dimension
3.100" L x 1.600" W (78.74mm x 40.64mm)
Height
2.100" (53.34mm)
Area (L x W)
4.96in² (32.0cm²)