Vector Electronics CM45A65-4 In Stock Bulk sales (1 piece or more)
4.7 889 ratings
CM45A65-4 main image
Model Number
CM45A65-4
Manufacturer
Vector Electronics
Datasheet
CM45A65-4 PDF
Description
MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
In Stock : 2
Payments
paypal ico
visa ico
discover ico
union ico
Shipping
fedex
dhl
ups
sf
tnt
Product Details
Manufacturer
Vector Electronics
Series
CM Module
Packaging
Bulk
Product Status
Active
Type
Card Mount Module
Size / Dimension
6.570" L x 4.000" W (166.88mm x 101.60mm)
Height
3U = 5.250" (133.35mm)
Card Size Range
4.500" H x 6.500" L (114.30mm x 165.10mm)