Vector Electronics CM45A65-3 Bulk sales (1 piece or more)
4.8 635 ratings
CM45A65-3 main image
Model Number
CM45A65-3
Manufacturer
Vector Electronics
Datasheet
CM45A65-3 PDF
Description
MODULE CARD MOUNT 3" WIDTH
Preorder
Products need to verify price and stock, please send inquiry or contact sales
Email: sales@lzchips.com
Product Details
Manufacturer
Vector Electronics
Series
CM Module
Packaging
Bulk
Product Status
Active
Type
Card Mount Module
Size / Dimension
6.570" L x 3.000" W (166.88mm x 76.20mm)
Height
3U = 5.250" (133.35mm)
Card Size Range
4.500" H x 6.500" L (114.30mm x 165.10mm)