Vector Electronics CG3-280U/12 Bulk sales (1 piece or more)
4.9 701 ratings
CG3-280U/12 main image
Model Number
CG3-280U/12
Manufacturer
Vector Electronics
Datasheet
CG3-280U/12 PDF
Description
CARD GUIDE 280MM 12PCS
Preorder
Products need to verify price and stock, please send inquiry or contact sales
Email: sales@lzchips.com
Product Details
Manufacturer
Vector Electronics
Series
VectorPak™
Packaging
Bulk
Product Status
Active
Accessory Type
Polycarbonate, Snap-In Mount, 11.024" (280.00mm)
For Use With/Related Products
0.062 ~ 0.090" (1.57 ~ 2.29mm) Cards