Techflex H2F3.15BK100 Bulk sales (1 piece or more)
4.7 638 ratings
H2F3.15BK100 main image
Model Number
H2F3.15BK100
Datasheet
H2F3.15BK100 PDF
Description
2:1 FAB HEATSHRINK BLK 80MM 100'
Length
100.0' (30.5m)
Diameter - Inner, Recovered
1.57" (39.9mm)
Diameter - Inner, Supplied
3.15" (80.0mm)