Techflex H2F1.38BK25 Bulk sales (1 piece or more)
4.9 753 ratings
H2F1.38BK25 main image
Model Number
H2F1.38BK25
Datasheet
H2F1.38BK25 PDF
Description
2:1 FAB HEATSHRINK BLK 35MM 25'
Length
25.00' (7.62m)
Diameter - Inner, Recovered
0.69" (17.5mm)
Diameter - Inner, Supplied
1.38" (35.1mm)