Techflex DGN1.25BK250 (1 Spool)
4.9 767 ratings
DGN1.25BK250 main image
Model Number
DGN1.25BK250
Manufacturer
Techflex
Datasheet
DGN1.25BK250 PDF
Description
EXPAND SLEEVE 1.25" X 250' BLK
Preorder
Products need to verify price and stock, please send inquiry or contact sales
Email: sales@lzchips.com
Product Details
Manufacturer
Techflex
Series
Dragon
Packaging
Spool
Product Status
Active
Type
Sleeve
Type Attributes
Expandable
Diameter - Inside, Non-Expanded
1.250" (31.75mm)
Diameter - Inside, Expanded
1.750" (44.45mm)