Stackpole Electronics Inc MLFA25JTD680K (3000 per Tape & Reel Full Tape & Reel)
4.9 677 ratings
MLFA25JTD680K main image
Model Number
MLFA25JTD680K
Datasheet
MLFA25JTD680K PDF
Description
RES 680K OHM 5% 0.4W MELF 0204
Resistance
680 kOhms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
0.4W
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension
0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)