Stackpole Electronics Inc CFM14JT22M0 Bulk sales (1 piece or more)
4.9 734 ratings
CFM14JT22M0 main image
Model Number
CFM14JT22M0
Datasheet
CFM14JT22M0 PDF
Description
RES 22M OHM 5% 1/4W AXIAL
Out of Stock
Products may be out of stock or no longer in production,Please contact our sales for details.
Email: sales@lzchips.com
Packaging
Bulk
Product Status
Obsolete
Resistance
22 MOhms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
0.25W, 1/4W
Temperature Coefficient
0/ -1500ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension
0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)