Stackpole Electronics Inc CF18JT3M30 In Stock Bulk sales (1 piece or more)
4.9 821 ratings
CF18JT3M30 main image
Model Number
CF18JT3M30
Datasheet
CF18JT3M30 PDF
Description
RES 3.3M OHM 5% 1/8W AXIAL
In Stock : 3130
Resistance
3.3 MOhms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
0.125W, 1/8W
Temperature Coefficient
0/ -1500ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension
0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)