Siemens MT0100LP (1 Box)
4.9 619 ratings
MT0100LP main image
Model Number
MT0100LP
Manufacturer
Siemens
Datasheet
MT0100LP PDF
Description
CPT,100VA,SEE CAT FOR VOLTS, PRI
Preorder
Products need to verify price and stock, please send inquiry or contact sales
Email: sales@lzchips.com
Product Details
Manufacturer
Siemens
Series
Packaging
Box
Product Status
Active
Voltage - Primary
208V, 220V, 230V, 240V, 380V, 400V, 416V, 440V, 460V, 480V, 500V, 550V, 575V, 600V
Voltage - Secondary (Full Load)
130V, 125V, 120V, 115V, 110V, 100V, 99V, 95V, 91V, 85V