Sharp Microelectronics LQ104S1DG34 Bulk sales (1 piece or more)
4.9 744 ratings
LQ104S1DG34 main image
Model Number
LQ104S1DG34
Datasheet
LQ104S1DG34 PDF
Description
LCD TFT 10.4" 800X600 SVGA
Diagonal Screen Size
10.4" (264.16mm)
Viewing Area
211.20mm W x 158.40mm H