Pervasive Displays E2154JS0C1 (1 Box)
4.9 775 ratings
E2154JS0C1 main image
Model Number
E2154JS0C1
Manufacturer
Pervasive Displays
Datasheet
E2154JS0C1 PDF
Description
1.54" EPD, SPECTRA, W.ITC
In Stock : 916
Payments
paypal ico
visa ico
discover ico
union ico
Shipping
fedex
dhl
ups
sf
tnt
Product Details
Manufacturer
Pervasive Displays
Series
Packaging
Box
Product Status
Active
Display Type
TFT - Electronic Paper Display (EPD)
Display Mode
Touchscreen
Diagonal Screen Size
1.54" (39.12mm)
Viewing Area
27.51mm W x 27.51mm H