Pasternack PE20DV1069 (1 Bag)
4.9 857 ratings
PE20DV1069 main image
Model Number
PE20DV1069
Manufacturer
Pasternack
Datasheet
PE20DV1069 PDF
Description
4 WAY 20W DIV 2.92MM 18-40GHZ
In Stock : 10
Payments
paypal ico
visa ico
discover ico
union ico
Shipping
fedex
dhl
ups
sf
tnt
Product Details
Manufacturer
Pasternack
Series
Packaging
Bag
Product Status
Active
Insertion Loss
1.6dB
Frequency
18 GHz ~ 40 GHz
Specifications
Isolation (Min) 16dB, 8° Imbalance (Max), 1.7 VSWR (Max)
Size / Dimension
2.047" L x 1.378" W x 0.404" H (52.00mm x 35.00mm x 10.25mm)