Ohmite OC2K334E Bulk sales (1 piece or more)
4.5 737 ratings
OC2K334E main image
Model Number
OC2K334E
Datasheet
OC2K334E PDF
Description
RES 330K OHM 10% AXIAL
Preorder
Products need to verify price and stock, please send inquiry or contact sales
Email: sales@lzchips.com
Packaging
Bulk
Resistance
330 kOhms
Tolerance
±10%
Operating Temperature
-55°C ~ 230°C
Size / Dimension
0.311" Dia x 0.752" L (7.90mm x 19.10mm)