Murata Electronics MXJA01XX2000 Bulk sales (1 piece or more)
4.5 684 ratings
MXJA01XX2000 main image
Model Number
MXJA01XX2000
Manufacturer
Murata Electronics
Datasheet
MXJA01XX2000 PDF
Description
CBL ASSY JSC PLUG 7.874"
Out of Stock
Products may be out of stock or no longer in production,Please contact our sales for details.
Email: sales@lzchips.com
Product Details
Manufacturer
Murata Electronics
Series
JSC, 5829
Packaging
Bulk
Product Status
Obsolete
Style
JSC to Cable
1st Connector
JSC Plug, Right Angle
1st Contact Gender
Female
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
1st Connector Mounting Feature
2nd Connector
Cable (Round)
2nd Contact Gender
2nd Connector Mounting Type
2nd Connector Mounting Feature
Length
7.874" (200.00mm)
Cable Type
0.81mm OD Coaxial Cable
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
12 GHz
Color
White
Features
Shielded
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C