Murata Electronics BLM21BB201SH1D In Stock Bulk sales (1 piece or more)
4.9 791 ratings
BLM21BB201SH1D main image
Model Number
BLM21BB201SH1D
Datasheet
BLM21BB201SH1D PDF
Description
FERRITE BEAD 200 OHM 0805 1LN
In Stock : 4620
Select packaging:
Payments
paypal ico
visa ico
discover ico
union ico
Shipping
fedex
dhl
ups
sf
tnt
Series
EMIFILĀ®, BLM21
Packaging
Cut Tape
Filter Type
Differential Mode - Single
Impedance @ Frequency
200 Ohms @ 100 MHz
Package / Case
0805 (2012 Metric)
Height (Max)
0.057" (1.45mm)
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)