Murata Electronics BLM18DN221SH1D In Stock Bulk sales (1 piece or more)
4.9 853 ratings
BLM18DN221SH1D main image
Model Number
BLM18DN221SH1D
Datasheet
BLM18DN221SH1D PDF
Description
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
In Stock : 3171
Select packaging:
Payments
paypal ico
visa ico
discover ico
union ico
Shipping
fedex
dhl
ups
sf
tnt
Series
EMIFIL®, BLM18
Packaging
Cut Tape
Impedance @ Frequency
220 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max)
1A
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Package / Case
0603 (1608 Metric)
Height (Max)
0.037" (0.95mm)
Size / Dimension
0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)