Murata Electronics BLM15BD102SH1D In Stock Bulk sales (1 piece or more)
4.9 855 ratings
BLM15BD102SH1D main image
Model Number
BLM15BD102SH1D
Datasheet
BLM15BD102SH1D PDF
Description
FERRITE BEAD 1K OHM 0402 1LN
In Stock : 16142
Series
EMIFILĀ®, BLM15
Filter Type
Differential Mode - Single
Impedance @ Frequency
1 kOhms @ 100 MHz
Height (Max)
0.022" (0.55mm)
Size / Dimension
0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)