Murata Electronics BLM15BB100SH1D (10000 per Tape & Reel Full Tape & Reel)
4.7 828 ratings
BLM15BB100SH1D main image
Model Number
BLM15BB100SH1D
Manufacturer
Murata Electronics
Datasheet
BLM15BB100SH1D PDF
Description
FERRITE BEAD 10 OHM 0402 1LN
Preorder
Products need to verify price and stock, please send inquiry or contact sales
Email: sales@lzchips.com
Product Details
Manufacturer
Murata Electronics
Series
EMIFILĀ®, BLM15
Packaging
Tape & Reel
Product Status
Active
Filter Type
Differential Mode - Single
Number of Lines
1
Impedance @ Frequency
10 Ohms @ 100 MHz
Package / Case
0402 (1005 Metric)
Mounting Type
Surface Mount
Height (Max)
0.022" (0.55mm)
Size / Dimension
0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)