Murata Electronics BLM02BC220SN1D In Stock Bulk sales (1 piece or more)
4.9 618 ratings
BLM02BC220SN1D main image
Model Number
BLM02BC220SN1D
Datasheet
BLM02BC220SN1D PDF
Description
FERRITE BEAD 22 OHM 01005 1LN
In Stock : 13801
Select packaging:
Payments
paypal ico
visa ico
discover ico
union ico
Shipping
fedex
dhl
ups
sf
tnt
Series
EMIFIL®, BLM02A
Packaging
Cut Tape
Filter Type
Signal Line
Impedance @ Frequency
22 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max)
200mA
DC Resistance (DCR) (Max)
900mOhm
Ratings
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Package / Case
01005 (0402 Metric)
Height (Max)
0.009" (0.22mm)
Size / Dimension
0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)