Murata Electronics BLA2ABD102SN4D In Stock Bulk sales (1 piece or more)
4.9 724 ratings
BLA2ABD102SN4D main image
Model Number
BLA2ABD102SN4D
Manufacturer
Murata Electronics
Datasheet
BLA2ABD102SN4D PDF
Description
FERRITE BEAD 1K OHM 0804 4LN
In Stock : 15947
Select packaging:
Payments
paypal ico
visa ico
discover ico
union ico
Shipping
fedex
dhl
ups
sf
tnt
Product Details
Manufacturer
Murata Electronics
Series
EMIFIL®, BLA2
Packaging
Cut Tape
Product Status
Active
Filter Type
Signal Line
Number of Lines
4
Impedance @ Frequency
1 kOhms @ 100 MHz
Current Rating (Max)
50mA
DC Resistance (DCR) (Max)
1Ohm
Ratings
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Package / Case
0804 (2010 Metric), Array, 8 PC Pad
Mounting Type
Surface Mount
Height (Max)
0.024" (0.60mm)
Size / Dimension
0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)