Mini-Circuits LDP-1050-252+ (1000 per Tape & Reel Full Tape & Reel)
4.9 889 ratings
LDP-1050-252+ main image
Model Number
LDP-1050-252+
Manufacturer
Mini-Circuits
Datasheet
LDP-1050-252+ PDF
Description
RF DIPLEX 525.5MHZ/2.075GHZ 6SMD
Preorder
Products need to verify price and stock, please send inquiry or contact sales
Email: sales@lzchips.com
Product Details
Manufacturer
Mini-Circuits
Series
Packaging
Tape & Reel
Product Status
Active
Type
Diplexer
Frequency Bands (Low / High)
1MHz ~ 1.05GHz / 1.65GHz ~ 2.5GHz