Meritek SIM06151Y2A032 (1 Tape & Reel)
4.9 673 ratings
SIM06151Y2A032 main image
Model Number
SIM06151Y2A032
Manufacturer
Meritek
Datasheet
SIM06151Y2A032 PDF
Description
150ohm 2A Signal Ferrite Chip Be
In Stock : 4789
Payments
paypal ico
visa ico
discover ico
union ico
Shipping
fedex
dhl
ups
sf
tnt
Product Details
Manufacturer
Meritek
Series
Packaging
Tape & Reel
Product Status
Active
Number of Lines
1
Impedance @ Frequency
150 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max)
2A
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C