MDD SMAJ58CA (1 Tape & Reel)
4.9 647 ratings
SMAJ58CA main image
Model Number
SMAJ58CA
Manufacturer
MDD
Datasheet
SMAJ58CA PDF
Description
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMA
In Stock : 8821
Payments
paypal ico
visa ico
discover ico
union ico
Shipping
fedex
dhl
ups
sf
tnt
Product Details
Manufacturer
MDD
Series
SMA
Packaging
Tape & Reel
Zener
Bidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
58V
Voltage - Breakdown (Min)
64.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
93.6V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
4.3A
Power - Peak Pulse
400W
Operating Temperature
-50°C ~ 150°C (TJ)