JAE Electronics MX19002P51 In Stock Bulk sales (1 piece or more)
4.9 726 ratings
MX19002P51 main image
Model Number
MX19002P51
Manufacturer
JAE Electronics
Datasheet
MX19002P51 PDF
Description
CONN PLUG HSG 2POS 2.50MM
In Stock : 18124
Payments
paypal ico
visa ico
discover ico
union ico
Shipping
fedex
dhl
ups
sf
tnt
Product Details
Manufacturer
JAE Electronics
Series
MX19
Active
Connector Type
Plug
Contact Type
Male Pin
Number of Positions
2
Pitch
0.098" (2.50mm)