HellermannTyton T50R9M4UL Bulk sales (1 piece or more)
4.9 659 ratings
T50R9M4UL main image
Model Number
T50R9M4UL
Manufacturer
HellermannTyton
Datasheet
T50R9M4UL PDF
Description
CBL TIE LOCKING NAT 50LBS 7.95"
Out of Stock
Products may be out of stock or no longer in production,Please contact our sales for details.
Email: sales@lzchips.com
Product Details
Manufacturer
HellermannTyton
Series
Packaging
Bulk
Product Status
Obsolete
Wire/Cable Tie Type
Standard, Locking
Length - Approximate
8"
Bundle Diameter
1.97" (50.00mm)
Width
0.181" (4.60mm)
Length - Actual
0.663' (202.00mm, 7.95")