HellermannTyton T50R10M4 Bulk sales (1 piece or more)
4.7 621 ratings
T50R10M4 main image
Model Number
T50R10M4
Manufacturer
HellermannTyton
Datasheet
T50R10M4 PDF
Description
CBL TIE LOCKING WHITE 50LB 7.95"
Preorder
Products need to verify price and stock, please send inquiry or contact sales
Email: sales@lzchips.com
Product Details
Manufacturer
HellermannTyton
Series
Packaging
Bulk
Product Status
Active
Wire/Cable Tie Type
Standard, Locking
Length - Approximate
8"
Bundle Diameter
1.97" (50.00mm)
Width
0.181" (4.60mm)
Length - Actual
0.663' (202.00mm, 7.95")