HellermannTyton S3STM500HIRHSC2 In Stock Bulk sales (1 piece or more)
4.9 784 ratings
S3STM500HIRHSC2 main image
Model Number
S3STM500HIRHSC2
Manufacturer
HellermannTyton
Datasheet
S3STM500HIRHSC2 PDF
Description
CABLE TIE HLDR DUAL PUSH MNT BLK
In Stock : 77
Payments
paypal ico
visa ico
discover ico
union ico
Shipping
fedex
dhl
ups
sf
tnt
Product Details
Manufacturer
HellermannTyton
Series
Packaging
Bulk
Product Status
Active
Type
Dual Opening
Mounting Type
Push In - Fir Tree
Size / Dimension
1.97" L x 0.87" W x 2.17" H (50.0mm x 22.0mm x 55.0mm)
For Use With/Related Products
Cable Ties up to 0.500" (12.7mm) Width