HellermannTyton HDM500BHIHSUVC2 Bulk sales (1 piece or more)
4.6 608 ratings
HDM500BHIHSUVC2 main image
Model Number
HDM500BHIHSUVC2
Manufacturer
HellermannTyton
Datasheet
HDM500BHIHSUVC2 PDF
Description
CABLE TIE HLDR SNGLE TORQUE MNT
Out of Stock
Products may be out of stock or no longer in production,Please contact our sales for details.
Email: sales@lzchips.com
Product Details
Manufacturer
HellermannTyton
Series
Packaging
Bulk
Product Status
Obsolete
Type
Single Opening
Mounting Type
Torque Mount
Size / Dimension
1.85" L x 0.99" W (47.0mm x 25.1mm)
For Use With/Related Products
Cable Ties up to 0.500" (12.7mm) Width