Displaytech INT022ATFT Bulk sales (1 piece or more)
4.9 754 ratings
INT022ATFT main image
Model Number
INT022ATFT
Manufacturer
Displaytech
Datasheet
INT022ATFT PDF
Description
LCD DISP TFT 2.2" 240X320
Out of Stock
Products may be out of stock or no longer in production,Please contact our sales for details.
Email: sales@lzchips.com
Product Details
Manufacturer
Displaytech
Series
Packaging
Bulk
Product Status
Obsolete
Display Type
TFT - Color
Display Mode
Transmissive
Touchscreen
Diagonal Screen Size
2.2" (55.88mm)
Viewing Area
33.84mm W x 45.12mm H