Displaytech DT022BTFT In Stock Bulk sales (1 piece or more)
4.9 702 ratings
DT022BTFT main image
Model Number
DT022BTFT
Manufacturer
Displaytech
Datasheet
DT022BTFT PDF
Description
LCD DISP TFT 2.2" 240X320
In Stock : 444
Payments
paypal ico
visa ico
discover ico
union ico
Shipping
fedex
dhl
ups
sf
tnt
Product Details
Manufacturer
Displaytech
Series
Packaging
Bulk
Product Status
Active
Display Type
TFT - Color
Display Mode
Transmissive
Touchscreen
Diagonal Screen Size
2.2" (55.88mm)
Viewing Area
33.84mm W x 45.12mm H