Diodes Incorporated FL2500158 In Stock Bulk sales (1 piece or more)
4.7 803 ratings
FL2500158 main image
Model Number
FL2500158
Manufacturer
Diodes Incorporated
Datasheet
FL2500158 PDF
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
In Stock : 2895
Select packaging:
Payments
paypal ico
visa ico
discover ico
union ico
Shipping
fedex
dhl
ups
sf
tnt
Product Details
Manufacturer
Diodes Incorporated
Series
SaRonix-eCera™ FL
Packaging
Cut Tape
Product Status
Active
Type
MHz Crystal
Frequency
25 MHz
Frequency Stability
±20ppm
Frequency Tolerance
±10ppm
Load Capacitance
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Operating Mode
Fundamental
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.031" (0.78mm)