Diodes Incorporated FL2500121 (3000 per Tape & Reel Full Tape & Reel)
4.9 600 ratings
FL2500121 main image
Model Number
FL2500121
Manufacturer
Diodes Incorporated
Datasheet
FL2500121 PDF
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Preorder
Products need to verify price and stock, please send inquiry or contact sales
Email: sales@lzchips.com
Product Details
Manufacturer
Diodes Incorporated
Series
SaRonix-eCera™ FL
Packaging
Tape & Reel
Product Status
Active
Type
MHz Crystal
Frequency
25 MHz
Frequency Stability
±20ppm
Frequency Tolerance
±20ppm
Load Capacitance
10pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Operating Mode
Fundamental
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.031" (0.78mm)