Dialight EBB26004DAB Bulk sales (1 piece or more)
4.9 679 ratings
EBB26004DAB main image
Model Number
EBB26004DAB
Manufacturer
Dialight
Datasheet
EBB26004DAB PDF
Description
LED EDISON 120V NPF BLU WHT LENS
Out of Stock
Products may be out of stock or no longer in production,Please contact our sales for details.
Email: sales@lzchips.com
Product Details
Manufacturer
Dialight
Series
Packaging
Bulk
Product Status
Obsolete
Can Replace Lamps
General Purpose Lamps
Size / Dimension
2.600" Dia x 5.000" H (66.04mm x 127.00mm)
Wavelength
470nm
Voltage - Forward (Vf) (Typ)
120VAC