Delta Electronics FL75L10A (1 Tray)
4.9 875 ratings
FL75L10A main image
Model Number
FL75L10A
Manufacturer
Delta Electronics
Datasheet
FL75L10A PDF
Description
LINE FILTER 75VAC 10A TH
In Stock : 334
Payments
paypal ico
visa ico
discover ico
union ico
Shipping
fedex
dhl
ups
sf
tnt
Product Details
Manufacturer
Delta Electronics
Series
Delphi
Packaging
Tray
Product Status
Obsolete
Filter Type
DC
Configuration
Two Stage
Voltage - Rated DC
Voltage - Rated AC
75V
Current
10 A
Frequency - Operating
Applications
General Purpose
Approval Agency
Operating Temperature
-40°C ~ 110°C