DATAFORTH DSCA30-04E (1 Bag)
4.9 835 ratings
DSCA30-04E main image
Model Number
DSCA30-04E
Datasheet
DSCA30-04E PDF
Description
SIGNAL CONDITIONER V-IN DIN RAIL
In Stock : 45
Input Range (Current, Voltage)
±10mV
Input Range (Additional)
Output Type
Current, Voltage
Output Range
0 ~ 20mA, 0 ~ 10V
Isolation
1500V
Voltage - Supply
15 ~ 30VDC
Operating Temperature
-40°C ~ 80°C