Comchip Technology ASMAJ22CA-HF (5000 per Tape & Reel Full Tape & Reel)
4.9 882 ratings
ASMAJ22CA-HF main image
Model Number
ASMAJ22CA-HF
Datasheet
ASMAJ22CA-HF PDF
Description
DIODE TVS 22V 400W SMA BI-DIR AU
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
22V
Voltage - Breakdown (Min)
24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
35.5V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
11.3A
Power - Peak Pulse
400W
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)