CODACA CSAB0420-R33M In Stock Bulk sales (1 piece or more)
4.5 777 ratings
CSAB0420-R33M main image
Model Number
CSAB0420-R33M
Manufacturer
CODACA
Datasheet
CSAB0420-R33M PDF
Description
SMD INDUCTOR,MOLDING POWER CHOKE
In Stock : 668
Select packaging:
Payments
paypal ico
visa ico
discover ico
union ico
Shipping
fedex
dhl
ups
sf
tnt
Product Details
Manufacturer
CODACA
Series
CSAB0420
Packaging
Cut Tape
Product Status
Active
Type
Molded
Material - Core
Alloy Powder
Inductance
330 nH
Tolerance
±20%
Current - Saturation (Isat)
12A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
10.5mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Features
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm)
Height - Seated (Max)
0.070" (1.80mm)