APEM Inc. E10SG28A Bulk sales (1 piece or more)
4.7 735 ratings
E10SG28A main image
Model Number
E10SG28A
Manufacturer
APEM Inc.
Datasheet
E10SG28A PDF
Description
BASED LED E10 GREEN
Out of Stock
Products may be out of stock or no longer in production,Please contact our sales for details.
Email: sales@lzchips.com
Product Details
Manufacturer
APEM Inc.
Series
Packaging
Bulk
Product Status
Active
Can Replace Lamps
Multiple Miniature Screw Lamps
Size / Dimension
0.394" Dia x 0.994" H (10.00mm x 25.25mm)
Wavelength
Voltage - Forward (Vf) (Typ)
28V