APEM Inc. E10SB28A Bulk sales (1 piece or more)
4.8 870 ratings
E10SB28A main image
Model Number
E10SB28A
Manufacturer
APEM Inc.
Datasheet
E10SB28A PDF
Description
BASED LED E10 BLUE
Out of Stock
Products may be out of stock or no longer in production,Please contact our sales for details.
Email: sales@lzchips.com
Product Details
Manufacturer
APEM Inc.
Series
Packaging
Bulk
Product Status
Active
Can Replace Lamps
Multiple Miniature Screw Lamps
Size / Dimension
0.394" Dia x 0.994" H (10.00mm x 25.25mm)
Wavelength
Voltage - Forward (Vf) (Typ)
28V