Anatech Electronics Inc. AE18000SSH6613 Bulk sales (1 piece or more)
4.9 879 ratings
AE18000SSH6613 main image
Model Number
AE18000SSH6613
Datasheet
AE18000SSH6613 PDF
Description
18000 MHZ SUSPENDED STRIPLINE HI
Out of Stock
Products may be out of stock or no longer in production,Please contact our sales for details.
Email: sales@lzchips.com
Packaging
Bulk
Frequency
18GHz (Cutoff)
Bandwidth
10GHz
Filter Type
High Pass
Ripple
Insertion Loss
2dB
Size / Dimension
0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Height (Max)
0.394" (10.00mm)