Anatech Electronics Inc. AE12000SSH6570 Bulk sales (1 piece or more)
4.7 603 ratings
AE12000SSH6570 main image
Model Number
AE12000SSH6570
Manufacturer
Anatech Electronics Inc.
Datasheet
AE12000SSH6570 PDF
Description
12000 MHZ SUSPENDED STRIPLINE HI
Out of Stock
Products may be out of stock or no longer in production,Please contact our sales for details.
Email: sales@lzchips.com
Product Details
Manufacturer
Anatech Electronics Inc.
Series
Packaging
Bulk
Product Status
Active
Frequency
12GHz (Cutoff)
Bandwidth
12.5GHz
Filter Type
High Pass
Ripple
Insertion Loss
2dB
Mounting Type
Chassis Mount
Package / Case
Module, SMA Connectors
Size / Dimension
1.063" L x 0.787" W (27.00mm x 20.00mm)
Height (Max)
0.394" (10.00mm)